Noobs Legion
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Noobs Legion

Noobs Legion
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aplicare NL-W; Nume: rup tot

In jos 
+10
RapToRinHo_k_clontu
top_gun
WarGod
ady_89boy
jokkerel
dreaqU
bulibasa
kox
Rudi Kvala
D3mon
14 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 4:33 pm

nu am reusit sa aplic cu numele de rup tot si am aplicat cu numele celui de-al doilea sat al meu


Nume: rup tot
Sate: 3 (rup tot, vero si vero de vero)
Locatie: (-48/135),(-48/134),(-49/135)
Populatie:960
Stil: propriu Smile
Experienta: cateva luni bune. (mai pe larg, am jucat pe server 3,mai joc pe server 5 momentan. pentru verificari: nefumator server5. Acolo se vede experienta)
Atacuri: pe acest server am avut 3 atacuri (fakeuri) cu cate un soldat, din partea jucatorului bitu_007 din alianta M.T.
Alianta Curenta: Tracika. A fost fondata de catre mine si colegul meu valy2008 (aplica si el) in urma unor incercari in alte aliante in care bulinele lor erau viu colorate:), am hotarat sa facem o alianta doar cu cei activi din zona. Dupa cum se vede am fondat-o insa nu se tin de cuvant nici acestia care s-au batut cu pumnul in piept. Doar cei care sunt primii 8 din aceasta alianta sunt activi si trag ptr un scop anume. Scopul ptr care o parasesc e cel de a devenii o mare putere in aceasta zona si a cucerii cat mai mult, (scopul fiecaruia e sa castige). I-mi parasesc colegii in ideaa ca vor ajunge si ei odata in NL-W pentru a forma un centru de putere in acesta zona, ptr a putea tine sub control orice miscare.
Membrii din NL-W in zona:devils si d3mon

Astept raspuns.
Mersi
Cosmin
Sus In jos
D3mon
Pui de Noob
Pui de Noob
D3mon


Numarul mesajelor : 151
Data de inscriere : 15/05/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 4:47 pm

Abia m-am mutat in zona aceea si pare foarte linistita... deci de ce ai doar 3 sate? tongue
Cred ca esti ok pentru Academie, nici de cum NL-W. Bafta!
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: 3 sate   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 4:57 pm

am doar 3 sate ptr ca ma xez foarte tare pe intaririle trupelor prin fierarie si armurier
daca prind un atac nu vreau ca trupele mele sa cedeze ci sa invinga
Sus In jos
Rudi Kvala
Pui de Noob
Pui de Noob
Rudi Kvala


Numarul mesajelor : 176
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/06/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 5:07 pm

vero a scris:
am doar 3 sate ptr ca ma xez foarte tare pe intaririle trupelor prin fierarie si armurier
daca prind un atac nu vreau ca trupele mele sa cedeze ci sa invinga
Asta da stil "propriu" cheers
Zi-ne atunci (ca sa fim siguri) cat inseamna fiecare nivel ridicat la armurier/fierarie.
Sus In jos
kox
Mega Noob
Mega Noob
kox


Numarul mesajelor : 525
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/04/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 5:12 pm

vero a scris:
am doar 3 sate ptr ca ma xez foarte tare pe intaririle trupelor prin fierarie si armurier
daca prind un atac nu vreau ca trupele mele sa cedeze ci sa invinga

lol
uite unde stateau trupele invingatoare
Sus In jos
bulibasa
Pui de Noob
Pui de Noob
bulibasa


Numarul mesajelor : 107
Varsta : 40
Data de inscriere : 20/05/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 5:38 pm

vero a scris:

Atacuri: pe acest server am avut 3 atacuri (fakeuri) cu cate un soldat, din partea jucatorului bitu_007 din alianta M.T.

miiiinti :lol:
trimis: pe 05.07.08 la 04:16:39 Ora


Atacator bulibasa din satul Alpha

Trupe 11 0 x 0 0 x 0 0 0 0 1
Victime 0 0 7 0 0 1 0 0 0 0 0
Recompensă 3772 3197 5873 5243

Apărator rup tot din satul rup tot

Trupe 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Victime 48 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

PS: vero e mai darnic Smile
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: re atacuri   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 5:48 pm

da intradevar, chiar mi-a scapat a fost acum o luna aproape
pot sa zic acuma cu siguranta ca am verificat tot, da tot, asta a fost singurul atac ce l-am primit
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 6:20 pm

vero a scris:
da intradevar, chiar mi-a scapat a fost acum o luna aproape
pot sa zic acuma cu siguranta ca am verificat tot, da tot, asta a fost singurul atac ce l-am primit

esti sigur? Rolling Eyes
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: re   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 6:24 pm

pot sa zic ca am avut atac de la un sat ce nu mai apre?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 6:28 pm

vero a scris:
pot sa zic ca am avut atac de la un sat ce nu mai apre?

nu ne intereseaza toata harta, ci doar daca ai fost atacat de membrii NL. cred ca scrie clar in modelul de aplicatie... Mad
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 7:23 pm

din NL am avut un singur atac si l-a specificat colegul vostru
Sus In jos
dreaqU
Mega Noob
Mega Noob



Numarul mesajelor : 582
Varsta : 43
Localizare : mures
Data de inscriere : 13/04/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyJoi Iul 31, 2008 10:00 pm

vero a scris:
din NL am avut un singur atac si l-a specificat colegul vostru
mda dar tu lai omis :suspect: ....ceea ce ne conduce catre : "oare doar el te-a mai atacat ?" :suspect:
invitati si vecinii sasi dea cu parerea
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyVin Aug 01, 2008 12:33 am

NU ma jenez sa va spun adevarul. A fost odata NL la mine si mai vine in o ora jumate inca o data Smile
Sus In jos
jokkerel
Pui de Noob
Pui de Noob



Numarul mesajelor : 222
Varsta : 33
Data de inscriere : 16/05/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyVin Aug 01, 2008 2:36 am

pro pt academie....insa zimi te rog cand ai inceput pe s5 joaka?
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: s5   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyVin Aug 01, 2008 8:57 am

pe server 5 m-am apucat de acest joc la sfarsitul lunii martie, inceputul lunii aprilie, daca bine i-mi amintesc. daca i-mi zice careva daca pot vedea data exacta a inregistrarii o sa ma uit si o sa va zic exact
Sus In jos
ady_89boy
King Of Spam & Administrator
King Of Spam & Administrator
ady_89boy


Numarul mesajelor : 1752
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyVin Aug 01, 2008 9:11 am

vero a scris:
pe server 5 m-am apucat de acest joc la sfarsitul lunii martie, inceputul lunii aprilie, daca bine i-mi amintesc. daca i-mi zice careva daca pot vedea data exacta a inregistrarii o sa ma uit si o sa va zic exact

http://travian.ws/analyser.pl?s=ro5&uid=34756

15.03.08 nefumator has founded new village Cluj-Napoca


Ultima editare efectuata de catre ady_89boy in Vin Aug 01, 2008 9:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyVin Aug 01, 2008 9:19 am

departe tare nu am fost
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyVin Aug 01, 2008 11:25 pm

cand as putea stii daca voi putea intra in NL?
a-ti facut o sedinta?
Sus In jos
WarGod
Admin
Admin
WarGod


Numarul mesajelor : 3085
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 07/04/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyVin Aug 01, 2008 11:36 pm

vero a scris:
NU ma jenez sa va spun adevarul. A fost odata NL la mine si mai vine in o ora jumate inca o data Smile
cine e NL-u de care tot zici ?!
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptySam Aug 02, 2008 3:37 am

bulibasa din satul alpha NL-T
mi-a dat 2 atacuri daca bine am inteles intrebarea
Sus In jos
top_gun
Giga Noob
Giga Noob
top_gun


Numarul mesajelor : 1020
Varsta : 37
Localizare : cluj-turda
Data de inscriere : 12/04/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptySam Aug 02, 2008 4:12 am

vero a scris:
bulibasa din satul alpha NL-T
mi-a dat 2 atacuri daca bine am inteles intrebarea
si te-a farmat?
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptySam Aug 02, 2008 5:58 pm

in primul atac da, dar nu si in al doilea
primul a fost acum o luna
si celalalt acum 3-4 zile
Sus In jos
vero
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyDum Aug 03, 2008 6:28 pm

asa se procedeaza la voi ptr a intra in alianta??
stai si astepti......
pana cand?
eu cred ca ar trebuii intervievati fiecare in parte de catre cineva la o ora anume stabilita
nu cred ca trebuie sa va sfatuiesc eu, insa trebuie facut ceva in privinta asta
as dorii un raspuns cat se poate de repede.
DA / NU
Multumesc
Cosmin
Sus In jos
RapToRinHo_k_clontu
n00b
n00b



Numarul mesajelor : 380
Varsta : 32
Localizare : Reghin
Data de inscriere : 19/07/2008

Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyDum Aug 03, 2008 6:32 pm

vero a scris:
asa se procedeaza la voi ptr a intra in alianta??
stai si astepti......
pana cand?
eu cred ca ar trebuii intervievati fiecare in parte de catre cineva la o ora anume stabilita
nu cred ca trebuie sa va sfatuiesc eu, insa trebuie facut ceva in privinta asta
as dorii un raspuns cat se poate de repede.
DA / NU
Multumesc
Cosmin

aplicatia trebuie analizata. Sa nu crezi ca se intra fara sa fi verificat. Gandeste-te ca nu numai tu aplici ca mai multe persoane Se studiaza evolutia ta pe zile + armata care o ai si mai multe lucruri. Nu se intra direct fara analiza. Neutral
Sus In jos
necunosc
Vizitator




Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: un sfat prietenesc...   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot EmptyDum Aug 03, 2008 6:34 pm

Un catar va munci zece ani de buna voie si rabdator pentru tine, pentru privilegiul de a te lovi o singura data...
ideia este ca la cat de neseriosi sunt "ciudatii" din alianta NL nu are rost sa te "murdaresti"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty
MesajSubiect: Re: Aplicare NL-W; Nume: rup tot   Aplicare NL-W;    Nume: rup tot Empty

Sus In jos
 
Aplicare NL-W; Nume: rup tot
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Aplicare la NL-Ac
» Aplicare NL-C
» aplicatie NL-E
» Aplicare NL-Ac
» Aplicare de intrare in alianta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Noobs Legion :: Zona Publica :: Aplicare-
Mergi direct la: