Noobs Legion
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Noobs Legion

Noobs Legion
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 aplicatie NL-E

In jos 
+7
red_baron
RapToRinHo_k_clontu
fuhrer
Reduletz
timtim
jokkerel
Shadowhunter
11 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
jokkerel
Pui de Noob
Pui de Noob



Numarul mesajelor : 222
Varsta : 33
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 12:06 am

nu stie exact populatia pe care o are si face si figuri........ lol! lol! lol! crek are cam multa vointa....vointa de fdier ceea ce nu e rau;)
Sus In jos
timtim
Pui de Noob
Pui de Noob
timtim


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 44
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 7:47 am

getodac a scris:
buna,urmarind mesajele am vazut ca si la voi este ca si in toata ROMANIA.ai pe cineva mai sus esti salvat.oricum in academie nu vreau,deoarece am vazut ca primiti si cu populatie mai mica ca si a mea si mai putin experimentati.oricum multumesc pentru timpul acordat dar ca si la parlamentari vorba multa inselatorie sau relatie cit cuprinde in rest TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL.si sunt din loc.TURDA jud.CLUJ

Ma voi nu vedeti ca are pila pe Top_Gun?? E de acolo cu ea? lol! lol! lol!
Sus In jos
jokkerel
Pui de Noob
Pui de Noob



Numarul mesajelor : 222
Varsta : 33
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 8:17 am

timtim a scris:
getodac a scris:
buna,urmarind mesajele am vazut ca si la voi este ca si in toata ROMANIA.ai pe cineva mai sus esti salvat.oricum in academie nu vreau,deoarece am vazut ca primiti si cu populatie mai mica ca si a mea si mai putin experimentati.oricum multumesc pentru timpul acordat dar ca si la parlamentari vorba multa inselatorie sau relatie cit cuprinde in rest TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL.si sunt din loc.TURDA jud.CLUJ

Ma voi nu vedeti ca are pila pe Top_Gun?? E de acolo cu ea? lol! lol! lol!

Very Happy lol! lol! lol!
Sus In jos
getodac
Vizitator




aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: aplicatie NL-E sau NL-Ac   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 9:33 am

buna dimineata tuturor aliantelor.a-ti crezut ca v=am uitat?apropo,nu mai tot bateti moneda pe gresala cu populatia,mi-am cerut scuze,am fost prea obosit in seara aceea dar se vede ca uni nu citesc tot textul si le place sa-si dea si ei cu parerea,dar care reflecta dezinteresul pentru ceea ce se comunica.nu am pila pe nimeni si imi place sa joc curat si sa fiu curat.ma simt bine aflind parerile voastre in care se vadcaracterele si taria voastra .tinem legatura
Sus In jos
Reduletz
Wannabe Noob
Wannabe Noob
Reduletz


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 34
Data de inscriere : 26/07/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 10:07 am

n`o zis nimeni ca se intra pe pile...nici eu nu am avut pile si am intrat in Ac...nu mai vorbi fara sa stii...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 10:26 am

getodac a scris:
buna dimineata tuturor aliantelor.a-ti crezut ca v=am uitat?apropo,nu mai tot bateti moneda pe gresala cu populatia,mi-am cerut scuze,am fost prea obosit in seara aceea dar se vede ca uni nu citesc tot textul si le place sa-si dea si ei cu parerea,dar care reflecta dezinteresul pentru ceea ce se comunica.nu am pila pe nimeni si imi place sa joc curat si sa fiu curat.ma simt bine aflind parerile voastre in care se vadcaracterele si taria voastra .tinem legatura

Draga domnule...sau nush cum sa ma adreserz. Noi suntem tineri si ne place sa ne distram si sa ne hlizim cu orice ocazie. Asta ne ajuta sa ne bucuram de viata. Acuma ca ai fost prins cu gresala...asta e. In ceea ce priveste cerinta la aderare si dezinteresul cu care ti se pare ca este privita, sa stii ca te inseli. Aparent totul este dezorganizat, dar fiecare, indiferent ce zice aici te judeca dupa niste criterii clare. Ai nevoie de argumente ca si in orice debate ca sa convingi lumea. Am vazut ca esti atacat de Nyklas. Inita'l sa isi dea si el cu parerea. Multa bafta la aderare. Eu, momentan, ma abtin.
Sus In jos
timtim
Pui de Noob
Pui de Noob
timtim


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 44
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 4:58 pm

getodac a scris:
buna dimineata tuturor aliantelor.a-ti crezut ca v=am uitat?apropo,nu mai tot bateti moneda pe gresala cu populatia,mi-am cerut scuze,am fost prea obosit in seara aceea dar se vede ca uni nu citesc tot textul si le place sa-si dea si ei cu parerea,dar care reflecta dezinteresul pentru ceea ce se comunica.nu am pila pe nimeni si imi place sa joc curat si sa fiu curat.ma simt bine aflind parerile voastre in care se vadcaracterele si taria voastra .tinem legatura

Stai linistit ca stiu ca nu ai pile, ca daca avei isi spuneau cuvantul pana acum.
Am zis decat ca esti din acelas oras cu Top_Gun, si daca isi da ea cu parerea cu pro, sigur mai sar inca vreao 10-15 baieti cu pro, ca de... daca o vei cunoste vei intelege de ce or sa sara cu pro Smile
Sus In jos
Shadowhunter
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 1283
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 5:03 pm

timtim a scris:
getodac a scris:
buna dimineata tuturor aliantelor.a-ti crezut ca v=am uitat?apropo,nu mai tot bateti moneda pe gresala cu populatia,mi-am cerut scuze,am fost prea obosit in seara aceea dar se vede ca uni nu citesc tot textul si le place sa-si dea si ei cu parerea,dar care reflecta dezinteresul pentru ceea ce se comunica.nu am pila pe nimeni si imi place sa joc curat si sa fiu curat.ma simt bine aflind parerile voastre in care se vadcaracterele si taria voastra .tinem legatura

Stai linistit ca stiu ca nu ai pile, ca daca avei isi spuneau cuvantul pana acum.
Am zis decat ca esti din acelas oras cu Top_Gun, si daca isi da ea cu parerea cu pro, sigur mai sar inca vreao 10-15 baieti cu pro, ca de... daca o vei cunoste vei intelege de ce or sa sara cu pro Smile
Daca top da pro, atunci ai si de la mine pro aplicatie NL-E - Pagina 2 167443 aplicatie NL-E - Pagina 2 167443 lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 6:26 pm

Shadowhunter a scris:
timtim a scris:
getodac a scris:
buna dimineata tuturor aliantelor.a-ti crezut ca v=am uitat?apropo,nu mai tot bateti moneda pe gresala cu populatia,mi-am cerut scuze,am fost prea obosit in seara aceea dar se vede ca uni nu citesc tot textul si le place sa-si dea si ei cu parerea,dar care reflecta dezinteresul pentru ceea ce se comunica.nu am pila pe nimeni si imi place sa joc curat si sa fiu curat.ma simt bine aflind parerile voastre in care se vadcaracterele si taria voastra .tinem legatura

Stai linistit ca stiu ca nu ai pile, ca daca avei isi spuneau cuvantul pana acum.
Am zis decat ca esti din acelas oras cu Top_Gun, si daca isi da ea cu parerea cu pro, sigur mai sar inca vreao 10-15 baieti cu pro, ca de... daca o vei cunoste vei intelege de ce or sa sara cu pro Smile
Daca top da pro, atunci ai si de la mine pro aplicatie NL-E - Pagina 2 167443 aplicatie NL-E - Pagina 2 167443 lol!

sa ma bata mama, daca top i-i da pro, merg si eu pe mana ei, ca nu-i mana moarta.
HAC, parerea mea drunken
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 10:29 pm

lol! .daca ii mai trebuie vreun sat ghinion......... lol! poate o prinde in toane bune.bafta Very Happy
Sus In jos
fuhrer
Wannabe Noob
Wannabe Noob
fuhrer


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 39
Localizare : Sighetu Marmatiei
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 10:41 pm

Fratilor , nu stiu cum o primit pro din partea voastra, acest jucator getodac va zic eu ca armata nu are deloc findca e ferma mea.Chiar am uitat de el l-am lasat un pic in pace , dar ce bun e forumul Very Happy
Sus In jos
getodac
Vizitator




aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: aplicatie NL-E sau NL-Ac   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 10:49 pm

fuhrer puiule tu puteei fi al meu,daca reuseam dar eu al tau cam greu
Sus In jos
fuhrer
Wannabe Noob
Wannabe Noob
fuhrer


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 39
Localizare : Sighetu Marmatiei
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 10:54 pm

Sa vedem de o nivelare ce zici,apoi vedem cine este puiutul. Twisted Evil
Sus In jos
Shadowhunter
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 1283
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 10:56 pm

fuhrer a scris:
Sa vedem de o nivelare ce zici,apoi vedem cine este puiutul. Twisted Evil
lol! lol!

tocmai te-ai ales cu un nou "prieten" lol! lol! lol!
Sus In jos
fuhrer
Wannabe Noob
Wannabe Noob
fuhrer


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 39
Localizare : Sighetu Marmatiei
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 11:00 pm

Asta ma luat la misto asa se pare , dar nu este nici o problema, capitala lui o sa dispara Twisted Evil
Eu sper ca primeste si ceva intariri, sa creasca si eroul meu un pic Very Happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyJoi Iul 31, 2008 11:55 pm

se pare ca tipu isi face prieteni tot mai multi

ps:cred ca poti renunta la a mai aplica ca deja nu cred ca te au multi la inima
furer:bafta Cool
Sus In jos
jokkerel
Pui de Noob
Pui de Noob



Numarul mesajelor : 222
Varsta : 33
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyVin Aug 01, 2008 2:39 am

e nebun ..de la primu post s-a pus tare in clanta cu noi
Sus In jos
getodac
Vizitator




aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: aplicatie NL-E sau NL-Ac   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyVin Aug 01, 2008 11:19 am

alucard:un om care renunta usor este un om slab
Sus In jos
timtim
Pui de Noob
Pui de Noob
timtim


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 44
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyVin Aug 01, 2008 11:20 am

getodac a scris:
alucard:un om care renunta usor este un om slab
Nu ai auzit de expresia "Cel mai destept cedeaza." lol! lol!
Sus In jos
getodac
Vizitator




aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: aplicatie NL-E sau NL-Ac   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyVin Aug 01, 2008 11:21 am

astept intariri din NL sa-ti mai creasca eroul un pic
Sus In jos
getodac
Vizitator




aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: aplicatie NL-E sau NL-Ac   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyVin Aug 01, 2008 11:23 am

alucard:
expresia se refera la starile de conflict nu la negocieri,daca te interaseaza.si daca sunteti voi mai destepti cedati si primiti in alianta un jucator corect
Sus In jos
timtim
Pui de Noob
Pui de Noob
timtim


Numarul mesajelor : 266
Varsta : 44
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyVin Aug 01, 2008 11:25 am

getodac a scris:
alucard:
expresia se refera la starile de conflict nu la negocieri,daca te interaseaza.si daca sunteti voi mai destepti cedati si primiti in alianta un jucator corect

Alucard??? WTF ??
Sus In jos
fuhrer
Wannabe Noob
Wannabe Noob
fuhrer


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 39
Localizare : Sighetu Marmatiei
Data de inscriere : 16/05/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyVin Aug 01, 2008 5:18 pm

Ce probleme ai cu numele meu?
Acuma chiar mai enervat, ai tupeu in tine, eu asa cred ca te vrei lasa de joc Twisted Evil
Sus In jos
RapToRinHo_k_clontu
n00b
n00b



Numarul mesajelor : 380
Varsta : 32
Localizare : Reghin
Data de inscriere : 19/07/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyVin Aug 01, 2008 5:21 pm

eu zic ca ar fi bne sa se inchida topicul... prea multe voturi pro nu vei mai lua pt ca te-ai cam luat de o gramada de lume Evil or Very Mad
Sus In jos
red_baron
Mega Noob
Mega Noob
red_baron


Numarul mesajelor : 964
Varsta : 40
Data de inscriere : 07/04/2008

aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 EmptyVin Aug 01, 2008 8:18 pm

M-am uitat la dezvoltarea contului getodac si pe s4 si nu m-a impresionat. Sunt mai multe orase mici care cresc cu 2,4 pop pe zi si asta inseamna ca jucatorul nu e foarte activ... un plus insa e faptul ca joaca de mult timp pe s4 (daca e contul sau de la inceput), si anume de pe 14 oct 2007.

Pe serverul acesta populatia ar fi ok pentru academie dar nu stiu cum sta cu armata. Fara armata nu se mai intra in NL iar daca ai dusmani in NL iarasi nu se poate intra. Sfatul meu e sa faci pace cu cei ce te ataca (diplomatia face minuni Razz ) si apoi sa reaplici Wink

O seara faina in continuare.

PS: Partea cu refularea sentimentelor mi-a placut Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aplicatie NL-E   aplicatie NL-E - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
aplicatie NL-E
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Aplicatie NL
» aplicatie NL-E sau NL-Ac
» aplicatie NL-R
» Aplicatie NL-R
» Aplicatie NL-E

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Noobs Legion :: Zona Publica :: Aplicare-
Mergi direct la: